testujeme pro vás 3 výrobky -Pur active houbička střední 3+1 color edition, Glitzi univerzal viskozní houbička (2ks) a Mikrohadřík na nádobí

12.12.2016 18:52

 

 

Vánoce kromě příprav cukroví a zdobení bytu se u většiny z nás nesou i v duchu uklízení. Chceme mít byt krásně naleštěný a nablýskaný, Kromě klasického vánočního úklidu nás čeká i daleko víc mytí nádobí, než v obvyklé době. Vyndáváme z vitrín a barů skleničky, myjeme sváteční servisy, a protože v době adventu chodí víc návštěv, i klasického mytí nádobí je mnohem víc, než jsme zvyklé.

A právě proto bych se chtěla věnovat testování tří výrobků, které nám mytí nádobí ulehčí a usnadní.

Jsou to Pur active houbička střední 3+1 color edition, Glitzi univerzal viskozní houbička (2ks) a Mikrohadřík na nádobí – všechny tyto výrobky jsou od firmy Vileda.

Mikrohadřík na nádobí od firmy Vileda používám od doby, kdy jsem ho testovala nejen na mytí nádobí, ale i na uklízení v celém bytě. Je mi totiž velmi příjemný na omak, a opravdu moc dobře se s ním pracuje. Nenechává za sebou žádné šmouhy ani chlupy, použít se dá suchý i mokrý. Když ho namočíte, velmi snadno se vyždíme. Je velmi savý, takže na utírání vody v kuchyni (nebo jinde, kde se vám povede voda omylem vylít) je opravdu skvělý. Nasákne rozlité tekutiny poměrně rychle a bez potíží, i třeba odkapávač na nádobí, kde je vody vždycky dost otřete opravdu rychle, a  bez námahy, takže se na něm neusazuje tolik vodní kámen, jako se stává, když vodu z odkapávače jen vylijete bez otření. Udržuje se dobře – stačí jej vymáchat a nechat rozložený uschnout. Pokud se vám zdá hadřík třeba po úklidu špinavý, můžete jej klidně i vyprat v pračce- prát lze až na 60 stupňů, je lépe ale prát ho jen na 40 stupňů, aby se nezkracovala životnost hadříku a taky nepoužívejte změkčovadla a aviváže.

Mikrohadřík na nádobí je z materiálu, který nevyžaduje používání chemických prostředků, a to my hospodyňky máme moc rády.

Materiál je pěna 100 % Polyuretan

Rozměry hadříku 20x17 cm

Mikrohadřík na nádobí doporučuji – využít ho můžete i na jiné uklízení než je mytí nádobí, je velmi příjemný na omak, dobře se udržuje a má skvělé vlastnosti (dobře se ždíme, skvěle nasákne vodu). Po testování výrobku jsem mikrohadřík na nádobí koupila všem v rodině. Je to dobrý pomocník.Mikrohadřík na nádobí 1ks

Další z testovaných výrobků je Glitzi univerzal viskozní houbička (2ks)

Tuto houbičku s unikátním ergonomickým tvarem (aby se nám v ruce dobře držela) můžete samozřejmě využít i na čištění jiných povrchů, než jen na mytí nádobí. Houbička je extra savá, z přírodní celulózy pro dokonalé stírání. Nejčastěji do kontaktu s potravinami přichází vrchní část houbičky – proto má tato houbička na povrchu ionty stříbra, které zabrání růstu bakterií až o 99,9%. Tato houbička je tedy i dobrým hygienickým čisticím prostředkem (třeba na prkénka na krájení masa a zeleniny je přímo ideální). V Balení jsou 2 houbičky, které mají poměrně dlouhou trvanlivost.  Glitzi Univerzal viskózní houbička 2 ks

Třetím a posledním výrobkem, se kterým vás dnes chci seznámit je to Pur Active houbička střední 3+1 color edition.

Jak název napovídá, v balení jsou tři kusy barevných houbiček. I tyto houbičky mají ergonomický tvar, padnou tedy dobře do ruky a dobře se s nimi pracuje. Pur aktivní povrch odstraní zaschlou špínu bez poškrábání povrchu. Pokud máte doma teflonové pánve, sklokeramické desky nebo drahé nádobí, které se nesmí klasickými běžnými houbičkami na nádobí čistit, aby se nepoškrábaly, určitě si pořiďte Pur Active houbičky. Já sama mám titanové nádobí a sklokeramickou desku, takže jsem vyzkoušela na obojím. Musím přiznat, že zpočátku jsem se bála, že sklokeramiku poškrábu – vím jak je citlivá na škrábance. A taky vím, jak špatně se z ní čistí, když vám vzkypí jídlo v hrnci a okamžitě se na desku naškvaří. Nejdřív jsem houbičku zkusila jen na okraji desky a ono to, věřte, opravdu funguje. I napálenou sklokeramickou desku jsem vyčistila velmi snadno a velmi rychle, a opravdu bez škrábanců, na houbičku jsem nemusela vůbec tlačit, čištění šlo opravdu moc dobře. Takže už se nemusím bát poničení ani sklokeramické desky ani teflonových pánví – tyhle houbičky jsou svou speciální Pur activ silou vyrobené přímo pro tyhle případy mytí.

Pokud si tedy chcete na vánoce, ale i na další období ušetřit v kuchyni čas a neponičit povrchy nádobí a sporáku (dlaždiček, nebo kuchyňské linky), určitě si pořiďte tyhle tři super pomocníky od firmy Vileda.

Pokud si chcete koupit výrobky za nejlepší cenu na trhu přímo od výrobce, stačí kliknout zde na název, otevře se vám výrobek:

1/ Mikrohadřík na nádobí

2/ Pur Active houbička střední

3/ Glitzi univerzal viskozní houbička

pokud si chcete prohlédnout celou nabídku na eshopu firmy Vileda, stačí kliknout na odkaz: Oficiální eshop Vileda

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: