testování výrobků Smeták 3 Action Vileda a Inox drátěnka

06.11.2016 10:46

Dnes vás chci seznámit s dalšími pomocníky na úklid od firmy Vileda. A jsou to smeták 3 Action a Inox drátěnka 2 ks.

 

Smeták 3 Action od Viledy vám padne do ruky jako ulitý. Má dostatečně dlouhou násadu, takže se dobře drží.  Smeták má čtyřhranné štětinky, které seberou na podlaze i vlasy a drobné nečistoty. Po stranách má zesílené štětiny, takže se smetákem dostanete velmi dobře i do rohů. Vyhovuje mi i rozměr zametací části – hlavice měří 30 x 6 cm.  Dobře se s ní dostávám tedy nejen do rohů, ale i pod stolky na televizi nebo do mezer mezi nábytkem, kam se klasickým smetákem dostávám obtížněji.

Po úklidu se velmi dobře čistí. Většinou stačí s ním klepnout lehce o podlahu a veškeré nečistoty vypadnou, pokud nevypadnou a máte pocit, že máte štětiny špinavé, prostě je osprchujte a je vyčištěno v okamžiku (zkoušela jsem zametat zaprášenou dlažbu před panelákem a špína krásně po osprchování sjela dolů bez námahy).

Štětiny jsou dostatečně tvrdé, aby sebraly špínu a neohýbaly se při zametání, přitom nepoškrábou žádný povrch.

Smeták 3 Action je opravdu dobrý smeták i na jemné nečistoty, vlasy a psí chlupy.

Smeták 3 Action

Další výrobek Vileda, který vám chci představit, a který jsem pro vás vyzkoušela a otestovala je Drátěnka Inox 2ks v balení.

Je to drátěnka ze 100 % oceli, takže pokud potřebujete vyčistit například po letním grilování váš gril, použijte tuto drátěnku. Já jsem s ní čistila před uložením právě grilovací rošt a musím říct, že jsem si ušetřila spoustu práce. Pokud jste byli zvyklí čistit rošt kartáčem, bude se vám s drátěnkou Inox lépe pracovat. Lépe se drží a mám pocit, že mi neničí rošt.

Inox od Viledy je kvalitní nerezová drátěnka, kterou můžete použít na všechny hrubé nečistoty v domácnosti, které vyžadují speciální čištění drátěnkou. Má dlouhou životnost, dobře čistí a padne dobře do ruky (má rozměr 6x4x6 cm).

Pokud chcete smeták 3 Action koupi za nejlepší cenu přímo u výrobce, stačí kliknout zde: Smeták 3 Action Vileda

Pokud chcete koupit drátěnku Inox 2 ks v balení přímo u výrobce za nejlepší cenu, klikněte zde:  Drátěnka inox 2 ks v balení

Pokud chcete nakoupit další produkty Vileda, klikněte zde: Oficiální eshop Vileda

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: