Testování gumových pracovních rukavic Vileda

19.07.2016 14:30

 

Rukavice Comfort and Care

Dnes pro Vás testuji rukavice Comfort and Care. Mám velmi citlivou pokožku na rukách, proto rukavice používám velmi často, a vyzkoušela jsem už spoustu druhů a typů rukavic – gumové, látkové, jednorázové- některé mi vyhovovaly, jiné méně.

S velkou zvědavostí jsem tedy zkusila rukavice Vileda Comfort and Care? Jsou opravdu komfortní, jak slibují, nebo mi guma podráždí ruce?

Rukavice jsou určeny pro všechny domácí práce a jsou antibakteriální, nemusíte se tedy obávat bakterií ani při tak nepříjemné činnosti jako je čištění toalety a koupelny.

Hned když rukavice vyndáte ze sáčku, ucítíte příjemnou jemnou vůni heřmánku. Protože heřmánek je pro mě synonymem čistoty, je mi ta vůně velmi příjemná. Unikátní vnitřní podšívka rukavic s materiálem Climacells: speciální vzduchové bublinky absorbují pot a chrání ruce před teplem a chladem - tím pádem se rukavice nelepí na ruce (což je u některých rukavic velmi nepříjemné).

Heřmánek a hydratační krém v rukavicích ruce vyživují .

Rukavice jsou už při navlečení velmi příjemné, pracuje se v nich dobře, přilnou k ruce, takže nikde neodstávají, nelepí se na ruku a hezky voní.

Pokud nemáte rádi vůni heřmánku, je tu jiný typ rukavic, ale stejně kvalitní.

 Jsou to rukavice Vileda Extra sensation S.

Rukavice Extra sensation :

I tyhle rukavice se velmi dobře nasazují, dobře přilnou k ruce a dobře se v nich pracuje. Jsou slabé, takže oproti silným latexovým rukavicím mate lepší pocit hybnosti prstů, nekloužou z ruky dolů – sedí přesně, jsou i pro citlivou pokožku. Protože rukavice nejsou silné,  máte po chvíli pocit, že na ruce nic nemáte a pracuje se v nich opravdu dobře. Rukavice Extra Sensation mají zdvojené koncové části prstů pro lepší ochranu, takže se nemusíte bát protržení rukavic při práci.  

Pokud jste doposud nepoužívali gumové rukavice, protože jste měli pocit, že nemáte cit v prstech, mohu Vám s klidným svědomím doporučit gumové rukavice od Viledy. Už nebudete mít podrážděné ruce od čistících prostředků, ani olámané nehty (nebo lak na nich).

Mě víc okouzlily ty s heřmánkem. Jsou opravdu prvotřídní, hezky voní a je mi velmi příjemný ten pocit sucha v nich.

S rukavicemi Vileda bude každý úklid hračkou. Já jsem s nimi maximálně spokojená.

Pokud si chcete zakoupit rukavice Vileda, stačí kliknout na tento odkaz a budete mít rukavice za nejlepší cenu přímo od výrobce. Rukavice jsou v různých velikostech podle velikosti ruky (S, M, L), já dávám střední velikost M, ale je jen na Vás, jakou zvolíte podle sebe.

1/ Rukavice Comfort and Care

2/ Rukavice Extra Sensation

Pokud se chcete podívat I na další výrobky Vileda, navštipte přímo eshop Viledy na tomto odkaze: Vileda eshop

 

Divize domácích potřeb Vileda je na trhu již více než 30 let

Výrobky Vileda jsou známé svojí kvalitou, dlouhou životností a neustálými inovacemi

Díky každoročním inovacím dnes můžete pod značkou Vileda koupit více než 150 výrobků

Značka Vileda je dnes nejznámější značkou výrobků na úklid v ČR 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: