Testovali jsme pro vás novinku Třásňový mop Easy Wring and Clean Turbo od Viledy

20.09.2016 10:37

 

Třásňový mop Easy Wring and Clean Turbo od Viledy

 

Mytí podlahy nepatří většinou mezi oblíbené činnosti hospodyněk – nechceme mít ruce namočené v kbelíku se špinavou vodou, polámané a otřepané nehty. Nemusí tomu ale tak být, když si pořídíte na vytírání mop.

Ale není mop jako mop- jsou mopy, které špínu jen rozetřou a podlahu namočí, a jsou mopy, které opravdu kvalitně myjí. Mezi takové patří nový třásňový mop Easy Wring and Clean Turbo od Viledy.

Už když jsem si nesla krabici s mopem domů, měla jsem strach, jestli vůbec v krabici něco je, tak byla lehká. Nechtělo se mi věřit, že v krabici je kbelík. Jaká byla moje úleva při rozbalení. Kbelík v krabici skutečně byl, a byl neskutečně lehký. Opravdu dobře se přenáší, je vyroben tak, že  se nepřevrhne při ždímání, a to ani když jsem nechávala ždímat děti, a ty zrovna moc obratné nejsou. Kbelík stál stále pevně na zemi, takže vytírání s malými pomocníky může klidně začít (a věřte, že je to první práce v domácnosti, o kterou se děti budou doslova prát, a i váš partner bude vytírat s chutí – i muži si rádi „hrají“ s chytrými pomocníky na úklid). Rukojeť na kbelíku je podélná – je to unikátní a chytré, protože s kbelíkem se lépe jde, lépe se přenáší a je stabilnější. Na rukojeti je i úchyt na mop, aby se vám lépe nesl, když je třeba. Kbelík má i dobře viditelný indikátor výšky optimální hladiny vody na vytírání, a inteligentní tvar ždímače, díky kterému neodstřikuje voda ven z kbelíku a dokonale vyždíme mop. Nehrozí tedy žádné kaluže ani stříkance mimo kbelík.

Samotný mop je na teleskopické tyči (maximální délka 125 cm) – můžete ji tedy po úklidu složit a nezabere místo.

Mop sám o sobě je z velmi příjemného materiálu – 100 % mikrovlákno-  bílá odstraňuje běžnou špínu, červená abrazivní i tu hodně odolnou. Nemusíte tedy vytírat několikrát, stačí opravdu jednou a to i když vám po podlaze přeběhnou děti ve špinavých botách, nebo pejsek ušpiní podlahu packami. Abrazivní částice jsou vyrobeny tak, že čistí bez poškrábání, nemusíte se tedy obávat žádného poškození podlahy. Mycí návlek lze prát při 60 stupních v pračce, to jsem ale zatím nepotřebovala, protože třásně jdou velmi dobře vymáchat. Praní tedy využijete, až když jsou třásně hodně špinavé.

Hlavice mopu má tvar trojúhelníku, lehce se tedy dostanete i do rohů místnosti, což u běžných třásňových mopů prostě nedokážete.

Třásňový mop Easy Wring and Clean Turbo od Viledy je skvělý mop pro všechny, kdo chtějí mít  pořádně uklizeno bez velké námahy. Díky skvělému kbelíku se vůbec nenadřete a ruce do vody nemusíte vůbec ponořit. Mop bych doporučila i pro staré lidi, kterým uklízení dělá trochu potíže – s lehkým kbelíkem i mopem vytřete opravdu snadno, kbelík jde i skvěle vylít, protože díky chytrému bočnímu otvoru ho nemusíte zvedat tak vysoko a nevylijete špinavou vodu mimo odpad.

Podlaha po skvěle vyždímaném mopu zůstává vlhká, což ocení právě starší lidé, nebo maminky s dětmi – prostě všichni, kteří nechtějí uklouznout po mokré podlaze. Jsem moc ráda, že mopem Easy Wring and Clean Turbo od Viledy mohu vytřít důkladně i v rozích místnosti.

 

Takže teď už bude vytírání podlahy hračkou. S chutí do toho a půl je hotovo – a tu druhou půlku za vás udělá chytrý třásňový mop Easy Wring and Clean Turbo od Viledy.

chcete-li si koupit mop za nejlepší cenu přímo od výrobce, klikněte zde: Třásňový mop Easy Wring and Clean Turbo

pokud se chcete podívat i na další chytré Vileda výrobky , klikněte zde: Vileda eshop

Set Easy Wring and Clean TURBO - krabice

 

 

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: