Russell Hobbs Multifunkční hrnec All in one 23130-56

16.09.2016 13:52

Multifunkční hrnec All In One Russell Hobbs

 

Mám moc ráda vaření. V kuchyni mě to baví, proto ráda zkouším i nové přístroje a recepty. Ostatně je to na mé stránce i vidět. A ráda po vyzkoušení lidem přístroje doporučuji, pokud za to tedy stojí.

Tentokrát jsem testovala (a ještě chvíli testovat budu) multifunkční hrnec Russell Hobbs All In One.

A proč ještě chvíli budu? No protože testování je zábava a vaření v tomhle hrnci také.

Přímo neskutečně mě baví.

Vždycky jsem si myslela, že budu spíš klasický typ hospodyňky, ale musím říct, že některé kuchyňské přístroje a vymoženosti prostě miluju.  A taky jsem moc ráda, když jsou spotřebiče chytré, praktické a designově povedené – a to tenhle hrnec opravdu je. Nepostavíte si do kuchyně žádné monstrum ale hrnec. Mám ráda, když hrnec vypadá jako hrnec a není to pokus o umění, co pak zabere místo a je nepraktické.

Když dostanu nový přístroj, mám občas obavu, jestli zvládnu zacházení s ním.

Tenhle hrnec Russell Hobbs je uživatelsky velmi příjemný, po přečtení návodu velmi rychle pochopíte jak s ním zacházet a pak už si jen užíváte radost z vaření. No a jakmile v něm vaříte pár dní za sbou, už nepoužíváte návody, prostě programy mačkáte automaticky a intuitivně.

Hrnec má All In One má 8 programů.

-        Parní hrnec (s odnímatelným košem)

-        - rýže (součástí balení hrnce je odměrka a stěrka)

-        Pomalé vaření

-        Těstoviny

-        Soté

-        Vaření

-        Udržování tepla

-        Rizoto

Parní hrnec je vynikající na zeleninu, zůstává z něj krásně barevná a chutná daleko intenzivněji, než když ji vaříte ve vodě, vynikající jsou z parního hrnce brambory, já už je jinak než v páře vařit nebudu, chutnají mi daleko víc.

Také program těstoviny a rýže využívám poměrně často, program rizoto jsem ještě nezkoušela, ale určitě ho v budoucnu využiju.

Co jsem si ale užívala opravdu hodně je program pomalé vaření. Prostě si nastavíte program, o nic se nestaráte a když přijdete třeba z práce nebo nákupu, máte prostě uvařeno.

V hrnci Russell Hobbs All In One uvaříte vynikající hovězí vývar – takový ten silný, dobrý, opravdu jsem moc spokojená.

Jedinečný je z pomalého hrnce například guláš, intenzivní chuť a měkké maso – přesně tak, jak to máme rádi.

Hrnec All In One vám nahradí hned několik kusů nádobí a to je v kuchyni velkou výhodou (já mám kuchyň v paneláku malou, úspora místa je pro mě velmi důležitá). Mám větší rodinu, takže každý chodí domů v jinou dobu, proto velmi oceňuji i funkci udržování teploty.

Tenhle hrnec si v kuchyni opravdu užijete, ať už vaříte denně, nebo jen občas, uplatnění najde v každé kuchyni. A pokud nemáte na chalupě nebo chatě vařič- tenhle hrnec vám pomůže nakrmit celou rodinu bez problémů a nemusíte shánět hrnce a vařiče – máte vše při ruce v tomhle přístroji.

Jak už jsem řekla, mám moc ráda chytré a praktické přístroje. Proto vám hrnec Russell Hobbs All In One doporučuji. Pro mě je skvělým pomocníkem. Věřím, že využití najde v každé kuchyni. Dámy, pokud si chcete ušetřit námahu a čas při vaření, kupte si chytrý hrnec All In One. Pánové, pokud chcete koupit dárek partnerce nebo mamince, zvolte tenhle hrnec – budete určitě pochváleni a po zásluze odměněni chutným jídlem.

 

 

 

Russell Hobbs Multifunkční hrnec All in one 23130-56

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: