Recenze - testování mopu na vytírání Easy Wring Ultramat

09.09.2016 17:40

Dnes bych Vám chtěla představit Easy Wring Ultramat – jeden z mnoha chytrých pomocníků od firmy Vileda.

 

Musím přiznat, že na tohle testování jsem se opravdu moc těšila. Ne, že bych byla velký nadšenec pro úklid, mám prostě jenom moc ráda chytré věci, které mi usnadňují život. A na tenhle mop jsem byla opravdu zvědavá, protože dosud jsem měla jen klasické třásňové mopy a kbelíky se ždímacím systémem, který při neopatrném přitlačení celý kbelík vylil.

To se mi s kbelíkem Easy Wring Ultramat ani jednou nestalo. Byla jsem moc zvědavá, jak to ždímání se „šlapacím kbelíkem“ bude fungovat. A můžu vás ujistit, že je to super. Vytíráte vlhkým hadrem, takže za vámi nezůstává zmáčená podlaha, ale opravdu čisto a jen vlhko, které rychle uschne. To ocení všichni, obzvláště pak majitelé plovoucích podlah, kde zatékání vody do spár dělá potíže a rodiče malých dětí, nebo starších lidí, pro které uklouznutí po mokré podlaze není nic příjemného. Skvělé je i to, že při ždímání voda vůbec nevystřikuje – ždímací koš je vyroben tak, že kapky ven z kbelíku neodstřikují.

Já jsem si tohle ždímání se šlapáním chtěla vyzkoušet od chvíle, kdy jsem viděla úžasnou reklamu na Easy Wring Ultramat v televizi. Určitě si tu reklamu vybavíte taky – je nepřehlédnutelná a zapamatovatelná a baví. Ten pohyb, kdy mladá žena u kbelíku víceméně tančí a podupává si, takže si vyždíme v klidu mop mě opravdu hodně zaujala. A nejen mě. Zaujala všechny, se kterými jsem mluvila. Všechny si totiž chceme tančit při vytírání, nikdo z nás už nechce zpátky dobu ohýbání se ke kbelíku, ždímání hadru, navlékání na koště a …bolavých zad.

Záda mě při vytírání s mopem opravdu nebolela.

Násada k mopu je dostatečně dlouhá – je trojdílná, teleskopická a dlouhá až 125 cm (a po použití ji lze složit na kratší, nezabere tedy moc místa).

Samotný mop je plochý, je na něm připnutý mycí návlek. Ten jde velmi snadno odepnout i připnout, na mopu drží skvěle. Návlek lze prát při 60 °C (není vhodný do sušičky a nepoužívejte aviváž). Náhrada (návlek na vytírání) k mopu lze koupit kdykoliv samostatně.

Já jsem z tohoto mopu naprosto nadšená. Namočíte, vložíte do ždímacího koše, párkrát šlápnete na pedál a můžete začít vytírat. Vytírá se opravdu skvěle, plochý nástavec umožňuje krásně stírat nečistoty před sebou, nerozmazáváte je tedy po podlaze, ale opravdu podlahu dokážete vytřít dočista.

Vytírání s tímhle mopem mě opravdu baví. Ráda si „zatančím“ při ždímání a můžu vás ujistit, že to ždímání baví i ostatní členy rodiny. Vytírání najednou u nás doma není problém- i manžel si užívá šlapání při ždímání, o dětech nemluvě. Ty se dokonce dohadují, kdo bude vytírat, protože ždímací kbelík je jasným favoritem oproti ostatním domácím pracem. A já jsem spokojená hlavně proto, že s tímhle mopem mě při vytírání nebolí záda. A to je pro mě velmi důležité. A pokud jste reklamu na Easy Wring Ultramat náhodou ještě neviděli, určitě si ji pusťte. Bude vás určitě bavit, a jako mě vás navnadí k nákupu mopu. A uděláte dobře. Usnadníte si práci, budete mít skvěle čistou podlahu nebudou vás bolet záda a konečně najdete domácí práci, která vás bude bavit. Chytré věci v domácnosti mám ráda. A to mop Easy Wring Ultramat opravdu je.

 

pokud si chcete mop zakoupit za nejlepší cenu na trhu u výrobce, stačí kliknout na odkaz: mop s kbelíkem Easy Wring Ultramat

Pokud si chcete prohlédnout další chytré pomocníky, stačí kliknout na : eshop Vileda

Easy Wring Ultramat

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: