Malý zázrak v domácnosti -Hadřík Actifibre

19.04.2016 16:16

 

Už jste se milé dámy a pánové seznámili se zázračným hadříkem Vileda Actifibre? Já jsem hadřík pro Vás testovala, jestli opravdu je tak skvělý jak se o něm píše.

Na první dotek je hadřík velmi jemný a hebký, příjemný do ruky, což jako žena oceňuji – ráda pracuji s příjemnými věcmi. Hadřík mě oslovil tím, že nepotřebuje žádné úklidové prostředky, jde velmi lehce vyždímat, nepoškrábe povrchy (což je vynikající u vysoce leštěných povrchů), nenechává za sebou žádné šmouhy, a co mě velmi potěšilo – nezůstal za ním ani chloupek. Když hadřík namočíte, lehce pruží. S klidem ho můžete použít i na dřevěný nábytek, otřela jsem s ním i sklokeramickou desku a ani škrábaneček.

 Co mě velmi potěšilo je jeho velká savost. Hadřík Actifibre je vyrobený s revoluční technologií aktivní absorpce - to ocení hlavně maminky s menšími dětmi, nebo kdo pečuje o starší rodiče – vylitý čaj nebo mléko nejsou žádnou pohromou. Hadřík do sebe pojme poměrně velké množství tekutiny, stůl byl utřený raz dva.

Pak jsme jen hadřík vyprala ve vlažné vodě a byl připravený k dalšímu použití. Při větším znečištění lze hadřík vyprat i v pračce, takže opravdu velmi snadná „údržba“ V podstatě jsem s ním bez problémů vyčistila a otřela téměř všechny plochy v domácnosti – kuchyň, obývák, koupelna – všude se dá použít a bez chemie.

Takže když shrnu použití hadříku Actifibre: po vyzkoušení jsem nadšená a mohu jen doporučit. Hadřík je jemný a příjemný na dotyk, utírá, leští a je velmi savý. Mohu vám s klidným svědomím doporučit. Tahle investice se opravdu vyplatí a je fajn mít takový hadřík doma.

Hadřík lze zakoupit přímo zde: Actifibre hadřík

nebo rovnou ve výhodném balení Actifibre 3 +1 zdarma výhodné balení

Společnost Freudenberg a značka Vileda: Společnost Freudenberg je německá rodinná firma s dlouholetou tradicí (založena 1849). Divize domácích potřeb Vileda je na trhu již více než 30 let. Díky inovacím si od značky Vileda můžete dnes koupit již více než 150 výrobků. Vileda je dnes nejznámější značkou výrobků na úklid, je oceněna cenou Superbrands 2016 jako výraz ocenění za kvalitní služby a vynikající obchodní výsledky (ocenění je udělováno každoročně značkám v 88 zemích světa).

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: