Kosmetika priody - testování PRIODY - Kolagenové sérum s HA a extraktem z Gotu Kola (30ml) a PRIODY - Regenerační noční krém s čistým hlemýždím extraktem (50ml)

23.01.2017 13:01

Vyzkoušela jsem dva produkty  z kosmetické řady Priody. Jedná se jmenovitě o Collagen + HA sérum s HA extraktem z Gotu Kola  a Regeneration Night Cream.

S přibývajícím věkem se mění i má pleť. Tam , kde dřív byly vidět maximálně vrásky od smíchu se nyní objevují vrásky trvalejšího charakteru, pleť má nejednotný odstín, je dehydrovaná a stává se čím dákl víc citlivější. Ráda proto používám kvalitní kosmetiku, která nedráždí pokožku a hydratuje.

Kolagenové sérum se velmi dobře nanáší, a dobře se i do pleti vstřebává. Stačí nanést pár kapiček na obličej a krk. Už po pár dnech používání mám pocit jemnější pleti, ztrácí se nejednotná barevnost pleti a hlavně je pleť hydratovaná. Pocit z pleti je velmi příjemný, zmizelo pnutí (tím, že pleť není tak vysušená je stále jemná a působí pružnějším dojmem). Používání Kolagenového séra je mi velmi příjemné. I na krku vypadá pokožka po používání séra lépe

Noční Priody Regenerační krém se velmi dobře roztírá, není parfémovaný,  což je příjemné, dobře se i vstřebává. Stačí ho nanášet poměrně malé množství. Ráno po probuzení je pocit z pleti velmi příjemný, pokožka je krásně hydratovaná, jemná, není podrážděná- u mne tento regenerační krém přinesl i zklidnění pokožky, mám pokožku se sklonem k velkému vysušování, občas se lehce olupuje a popraská, tyhle pocity a problémy po používání regeneračního krému v kombinaci s HA sérem zmizely, pleť mám bez prasklinek, bez olupování, je pružnější a mizí pigmentové skvrnky, které se jmi občas objevovaly. Mám pocit, že i počínající vrásky jsou méně vidět – tím, že je pleť hydratovanější a pružnější jsou vrásky méně výrazné.

Oba dva Priody výrobky se velmi snadno používají, na použití je třeba celkem malé množství, takže vydrží poměrně dlouho, dobře se vstřebávají, nejsou parfémované, což je příjemné, protože nemám ráda výrazně parfémované krémy. Celkový dojem z obou přípravků je velmi pozitivní, moje pleť je hydratovanější, vypnutější, jsem velmi spokojená, je to zatím asi nejlepší přípravek na mou citlivou pleť jaký jsem používala, rozhodně budu tutu řadu používat i nadále, je kvalitní a ráda si za ni připlatím. Můj dojem je výborný, oba výrobky mi velmi vyhovují a mohu je jen doporučit

PRIODY | Kolagenové sérum s kyselinou hyaluronovou a výtažkem z Gotu Kola

PRIODY | Regenerační noční krém s čistým hlemýždím extraktem

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: