Chcete být fešná kočka? Pak nakupujte v eshopu Fesnakocka.cz - určitě budete stejně spokojení jako já

23.03.2017 12:46

   Fotka uživatele Fešná kočka.

Jak už víte, snažím se na svých stránkách hledat zboží, obchody a tipy na dárky, které stojí za doporučení. A tak sedím u počítače a hledám. A občas se mi povede najít super tip. Tak se mi to povedlo třeba s Eshopem Fesnakocka.cz. Zaujal mě na první pohled už název – která z nás by nechtěla být fešná kočka? Já tedy ano, a tak jsem si prohlídla nabídku zboží. V Eshopu Fešná kočka nakoupíte kabelky různých typů a druhů, peněženky, psaníčka, hodinky a dárkové obaly.

Zjistíte jaká je nová kolekce na jaro – a výběr je opravdu velký-malé, střední i velké kabelky různých výrobců a barev.

V sekci hodinky najdete velký výběr hodinek za super ceny, takže kdo z vás stejně jako já má rád hodinky jako módní doplněk, může vybírat a nakupovat. Ceny jsou super, takže nemusíte váhat a můžete nakupovat bez výčitek.

Na nejdelší dobu jsem se zastavila u kabelek. Přece jen nás ženy kabelky přitahují nejvíce – kabelek prostě nikdy není dost. U mne vyhrála bílá kabelka se zlatým čtyřlístkem – byla to láska na první pohled. Výrobce kabelky je Belle Women , Materiál eko kůže, takže údržba bude snadná – stačí otírat hadříkem. D60071 u

A tak jsem kabelku objednala. Co mne překvapilo u Eshopu Fešná kočka je skvělá a velmi rychlá komunikace – na dotaz na zboží na email přišla velmi rychlá odpověď. Zákazníka si tady váží, sází na individuální přístup a komunikaci, každému se věnují „osobně“ a musím přiznat, že mi to bylo velmi příjemné. Samozřejmostí bylo i to, že mi napsali, že kabelku osobně ručně zkontrolovali, aby na ní nebyla žádná vada. Služba, která vám udělá radost, při nákupu se cítíte spokojení a jedineční.

Kdo má rád komunikaci na facebooku, může si najít stránku Fešné kočky na adrese https://www.facebook.com/fesnakocka/?fref=ts – můžete si tu najít tipy na zboží, které je aktuálně v nabídce,ale i soutěže.

Fešná kočka je velmi kvalitní eshop, který vám mohu s klidným svědomím doporučit. Je to obchod, do kterého se budete rádi vracet nejet pro velký výběr kvalitního zboží za rozumné ceny,ale hlavně i pro osobní a lidský přístup, se kterým pan majitel k obchodování přistupuje

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: