Abrazivní houbový hadřík a Pur active houbička

21.08.2016 18:36

Dnes bych Vám chtěla představit hned dva skvělé výrobky, které vám při úklidu opravdu pomohou a usnadní práci.

Jakmile je vyzkoušíte, nebudete věřit, že jste se bez nich dosud obešli.

Jsou to Abrazivní houbový hadřík a Pur active houbička.

Abrazivní houbový hadřík 3 ks

Možná si řeknete, co je na houbovém hadříku tak zvláštního, na trhu jich je spousta. To možná ano, ale rychle se ničí, hned po prvním použití trochu zapáchají a vody moc taky nevsáknou.

Abrazivní houbový hadřík má opravdu velkou schopnost vsáknout vodu. Výrobce uvádí až 100 ml, takže mi to nedalo a odměřila jsem 100 ml,a šla jsem zkoušet. Hadřík vsákl celých 100 ml – byl nasáklý,ale tekutinu vstřebal. Takže nasákavost je na jedničku – už vás nepřekvapí rozlití nápojů na stole a podobné malé nehody – tenhle hadřík je vsákne a je po problému (to ocení hlavně maminky malých dětí, nebo kdo má doma nešiku jako jsem já, který při mluvení používá i ruce a žádný nápoj přede mnou není v bezpečí, ale i v kuchyni se často rozlévají různé tekutiny- nejen čaj,ale i mléko a podobně).

Hadřík stačí před a po použití propláchnout teplou vodou a je připraven. Po použití jsem ho propláchla a nechala usušit a byla jsem potěšena i tím, že nezapáchal – takže další plus.

Na hadříku jsou abrazivní proužky, takže se s ním dobře čistí nečistoty – třeba na sporáku po vaření a pečení skvěle odstranil špínu. Povrch zůstal nepoškrábaný. Pokud ale chcete hadřík vyzkoušet na odstranění nečistot na vysoce lesklém povrchu, jaký mají některé nové typy kuchyňských linek, radši ho vyzkoušejte někde stranou, abyste měli jistotu. Já mám kuchyňskou linku starší, takže jsem vyzkoušela s klidem a nemusela jsem nic drhnout, prostě stačilo použít hadřík a špína mi mizela lehce pod rukama. V Balení jsou 3 kusy, Složení: 70% celulóza, 30% bavlna. Tenhle hadřík je na čištění opravdu super. A nejen v kuchyni- i třeba okenní rámy a parapety jsem zkoušela čistit a šlo to opravdu lehce.

Druhým zázračným pomocníkem, kterého Vám dnes chci představit je Pur Active houbička střední.

PUR houbička střední 2 ks

Tenhle pomocník vám pomůže čistit všechny povrchy, které potřebují vyčistit a jsou náchylné pro poškrábání, jako jsou teflonové pánve, sklokeramické desky, nebo drahé nádobí. Jistě už každý z vás zažil při čištění nádobí nebo sklokeramické desky, že po vyčištění zůstaly na ploše od houbičky po zaschlé špíně škrábance. To se vám s touhle houbičkou nestane.

Na sklokeramickou desku mi při vaření přetekla polévka, samozřejmě na horké plotýnce se hned připálila. Šla jsem ji tedy po vychladnutí vyčistit touhle houbičkou. Trochu jsem se bála, protože poškrábaná deska není žádné terno, ale po chvíli mě strach přešel. Opravdu to fungovalo- houbička čistila a škrábance žádné.

Klasickou drátěnkou už pánve dnes nikdo nečistí, hrubá strana houbiček na nádobí dokáže ale na teflonu udělat pořádné rýhy. Tahle houbička je pro teflon vyrobená, takže povrch nepoškozuje a neškrábe. Konečně budu mít nádobí krásně čisté bez strachu z nechtěných rýh. Rozměr houbičky: 7×2,5×11 cm

Oba výrobky Vileda - Abrazivní houbový hadřík a Pur active houbička – mě velmi příjemně překvapily. Mohu je s klidným svědomím doporučit.

Chcete mít čisto bez námahy a zničených povrchů? Pak neváhejte a kupte si tyhle dva super pomocníky.

Nejlepší ceny najdete přímo u výrobce v Eshopu.

Stačí kliknout na následující odkazy a nakupovat. :

1/ Abrazivní houbový hadřík

2/ Pur ac tive houbička

Pokud chcete nakoupit nebo se podívat na další skvělé Vileda výrobky za nejlepší cenu na firemním eshopu, stačí kliknout na tento odkaz: Oficiální Vileda eshop

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: