testování deky, peřiny, ložní textil a podobně


Beránková souprava z mikrovlákna  Azték.
Beránková souprava z mikrovlákna Azték  - 2

 

Protože už uvažuji nad dárky na vánoce, rozhodla jsem se, že bych mohla koupit rodičům a babičce hřejivou  beránkovou soupravu z mikrovlákna Azték. A protože ráda vím, jaký dárek budu dávat, pořídila jsem si nejdřív jednu sadu pro sebe.

Souprava Azték se mi líbila už při rozbalování svým vzorem, je dostatečně výrazný a přitom vypadá dobře a hodí se do každé ložnice.  Sada se skládá z povlaku na polštáře 70 x 90 cm a deky 140 x 200 cm. Deka i povlak na polštář jsou oboustranné.

Už když budete deku vybalovat, bude vám na dotek velmi velmi příjemná. Alespoň já mám moc ráda dotek mikroplyše. Je to takové jemné a mazlivé přikrytí. Mikroplyš tvoří celou jednu stranu přikrývky (deky) i povlaku polštáře. Druhá strana je imitující beránčí kůži. Je mi opravdu velmi příjemné se dekou přikrýt, a zároveň oceňuji i to, že krásně hřeje. Přesto nemám pocit přehřátí. Pod dekou se zahřejete na příjemnou teplotu a ta se udržuje.  Já ji využívám nejen na spaní, ale vzala jsem si ji sebou i na chalupu, kde je teď na podzim obtížné ji hned vytopit, takže pokud si jdete sednout  k televizi, je nutné se přikrýt. A v téhle příjemné dece se zahřejete opravdu během chvilky a není vám zima, ani když sedíte.

Přitom není nutné se bát, že se deka  převozem ušpiní. Celou soupravu – deku i polštář  lze vyprat na 40 stupňů. Povlak na polštář je oboustranný, zapíná se na zip. Takže taky vyperete a je krásně čistý.

Beránková souprava je antialergická,  při koupi na www.decodoma.cz máte na soupravu 2 roky záruku, a 30 dní na vrácení zboží v případě nespokojenosti.

Já svou soupravu ale vracet nebudu. Naopak ji koupím jako skvělý vánoční dárek 

pokud si chcete soupravu koupit, stačí kliknout zde a je vaše: Beránková souprava z mikrovlákna Azték

Beránková souprava z mikrovlákna Azték  - 1


 

Povlečení od firmy Přímo od výrobce

 

Znáte lepší pocit, než si večer lehnout do čistého povlečení? Já ne. A když je k tomu to povlečení i hezké a kvalitní, dělá mi radost se na něj i dívat, nebo jen projít kolem postele a hned mám lepší pocit.

Mám moc ráda voňavou postel a hezké povlečení, a jsem moc ráda, že v dnešní době už si můžu vybírat z tolika typů – nemyslím tím jen vzory, ale i materiály. Vždycky jsem upřednostňovala bavlněné, pro děti krepové ( převlékala jsem jim postel častěji, tak jsem byla ráda, že se nemusí žehlit), nedávno jsem objevila mikroflanelové a jsem jím nadšená.

Chtěla bych vám představit firmu Přímo od výrobce, kde nakoupíte spoustu hezkého a kvalitního povlečení ( a nejen to, na stránkách je velký výběr zboží i z jiných oblastí)

Já mám bavlněné povlečení, v jemné hnědé barvě s decentní kostkou a bílým potiskem krajky – vybrala jsem si ho, protože mi připomíná povlečení, ve kterém jsem spávala jako malá u babičky, takže každý pohled na povlečení je jako takové pomyslné babiččino pohlazení. Kromě toho, že je hezké je i kvalitní – je ze 100 % bavlny, povlak na peřinu má 140x 200 cm, a na polštář 70x90 cm – tedy klasické evropské rozměry, údržba je jednoduchá, prát stačí na 40 stupňů.

Vybrat si na stránkách Přímo od výrobce můžete bavlněné povlečení, krepové, mikroflanelové, francouzské, dětské, povlaky na polštáře a polštářky, prostěradla, ručníky, osušky, deky, podsedáky utěrky – prostě spousta kvalitního textilu za velmi příznivé ceny.

Stačí přijít, nakoupit a pak se jen dívat, jak to Vaší ložnici sluší. A večer si lehnout do příjemného voňavého povlečení. Lepší zakončení dne nemůže být. Proto když kupujeme povlečení, snažíme vybírat takové, které je nejen příjemné na omak, ale je nám příjemné i na pohled. Je důležité, abychom si do postele chodili večer odpočinout rádi, takže i ložnici by to mělo slušet.

No a kdo si chce nakoupit i jiný sortiment, na stránkách Přímo od výrobce si koupíte pro radost šátky a šály (a těch my ženy nemáme nikdy dost), drogérii, vůně, ponožky, ale i potraviny. Takže neváhejte, tahle stránka za návštěvu opravdu stojí. Vyberete a koupíte si tu kvalitní zboží za dobré ceny. Platíte tu jen skutečnou cenu zboží, tím ušetříte i dost peněz za zbytečné poplatky pro překupníky a dealery. Nakupovat chytře se prostě vyplatí. A na stránkách Přímo od výrobce nakoupí chytře každý.

pokud chcete nakupovbat, stačí kliknout zde: Přímo od výrobce 


Kvalitní České krepové povlečení

Znáte ten pocit, když po těžkém a únavném dnu přijdete večer do ložnice, a lehnete si do krásného voňavého povlečení? Jako by z vás spadla celá tíha dne. Já tenhle pocit přímo miluji. O to víc si s radostí vybírám i vzory povlečení, protože i pohled na krásně ustlanou postel, připravenou na lehnutí a odpočinek, je velmi důležitý.

A nejen pohled. Velmi důležitá je i kvalita povlečení. A já jsem našla obchod, kde vyrábějí krásné a kvalitní – a co je bezva- české povlečení.

Povlečení zde koupíte ve spoustě vzorů a typů. Bavlněné, mikrovláknové, saténové, flanelové nebo krepové. Já mám nejraději krepové. Vždycky dobře vypadá, je mi příjemné na dotek a co je teď v létě pro mne důležité – nežehlí se.

A tak jsem šla vybírat. Když jsem poprvé otevřela nabídku krepového povlečení, chtělo se mi až povzdychnout- ááách. Mají totiž opravdu velký výběr krásných vzorů a barev. Některé je jako pro princezny, jiné se hodí na chalupu, a další zase do společné ložnice. Já jsem si vybrala nádherné povlečení v modré barvě – strašně mě lákalo růžové s kytičkami, takové to holčičí, jemné, něžné,ale přítel by asi trochu vrčel. Takže vyhrála modrá barva a vzor patchwork.

A hned když mi povlečení přišlo domů, byla jsem velmi spokojená. Povlečení je pěkné, krásně barevně sladěné – odpovídá vzoru na obrázku. Na omak je krep pěkný, pevný, takže se hned „nerozsype“ – prostě kvalita na první sáhnutí. Po vyprání se povlečení nestáčí, švy pěkně drží tak jak mají, barva nepouští, povlečení je krásně stálobarevné. Je krásně vzdušné, jak to mám u krepových povlečení ráda. Koupit lze v různých velikostech – od klasické 140/200 cm, přes 200/ 200cm, 200/220 cm nebo 240/200cm a 240/220cm. A co je úžasné – pokud chcete mít v ložnici povlečení pěkně sladěné i s dětskou postýlkou, můžete si koupit povlečení v dětském rozměru 90/ 130 cm. Povlečení na polštář je 70/90 cm, přikoupit lze i polštářky  50/70 cm. Je úžasné kupovat povlečené v Eshopu, kde žádný rozměr není problém – jaký potřebujete, takový si můžete koupit. Povlečení se zapíná na zip (a to mám moc ráda, protože knoflíčky často odpadávají. Měla jsem strach, jestli se látka nebude do zipu zavírat, ale mé obavy byly naprosto zbytečné – povlečení je ušito opravdu velmi kvalitně, zip nikde nedrhne, a látka se do něj nedostane.

Je velmi příjemné, koupit si věc, která je kvalitní a v Čechách vyrobená. To mám ráda. A tohle povlečení kvalitní je, a je i na pohled opravdu krásné.  Takže já už se těším, až přijde večer, já vejdu do ložnice a uvidím na posteli povlečení s krásným vzorem přesně podle mých představ, a až si lehnu bude mi velmi příjemně. A takový odpočinek je potřeba. Takže já vám za sebe tohle povlečení velmi doporučuji. Pokud jako já máte rádi kvalitní zboží v Čechách vyrobené, určitě si na stránkách Ložní obchod.cz vyberete. A já už se moc těším na ty krásně modré patchworkové sny, které se mi určitě budou v tomhle povlečení zdát.

A ještě malý dovětek...Už se Vám stalo, aby na Vás zazvonila sousedka a zeptala se, kde jste koupila tak pěkné povlečení? mě se to stalo poprvé, když jsem vyprala povlečení patchwork..Ráda jsem sousedce dala informaci,prostože to povlečení je fakt hezké a já jsem moc ráda, že se nelíbí jen mě,ale i sousedce..

adresa eshopu je : www.lozniobchod.cz

povlečení patchwork koupíte po kliknutí zde: povlečení winter patchwork krepové

protože bych asi nedokázala vyfotit povlečení tak profesionálně, jako fotograf z eshopu, vkládám vám foto z www.lozniobchod.cz 

Krepové povlečení WINTER PATCHWORK modrý